Dy persona në Suharekë rrokullisen me veturë, përfundojnë në QKMF

Dy persona në Suharekë rrokullisen me veturë, përfundojnë në QKMF
Eurolinda Zenelaj

02.05.2021 / Suhareka

Të shtunën në Suharekë ka ndodhur një aksident trafiku.

Burime të SuharekaOnline kanë bërë të ditur se dje rreth orës 18:10 ka ndodhur një aksident trafiku, ku është raportuar se një person (i mitur) duke vozitur automjetin e ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur.

Tutje është bërë e ditur se si pasojë lëndime trupore ka pësuar vetë drejtuesi i automjetit dhe një tjetër person i cili ka qenë pasagjer.

Të dy të lënduarit janë dërguar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare (QMKF) dhe pas tretmanit të njëjtit janë liruar, ndërsa rasti po hetohet.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit