Rrahu vajzën e tij, arrestohet qytetari nga Suhareka

Të martën në Stacionin Policor në Suharekë rreth orës 18:00 është raportuar për dhunë në familje.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline mësohet se një burrë ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.

Si pasojë e rrahjes vajza ka marrë lëndime trupore dhe më pastaj ka pranuar tretmanin mjeksor.

Ndërsa, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.