Bizneset Vende Pune Ofertat

Për një muaj Komuna e Suharekës shpenzoi afër 2 mijë euro për telefoni mobile

Për një muaj Komuna e Suharekës shpenzoi afër 2 mijë euro për telefoni mobile

21.07.2023 Suharekë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Në shpenzimet e muajit prill dhe qershor 2023, sipas njësive buxhetore dhe kodeve ekonomike të Komunës së Suharekës ndër tjerash figurojnë edhe ato të telefonisë mobile.

Në bazë të publikimeve në webfaqen e Komunës së Suharekës bëhet e ditur se për telefoni mobile për muajin qershor të vitit 2023, janë shpenzuar 1,926.73 euro, shkruan SuharekaOnline.

Shpenzime më të mëdha për telefoni mobile janë bërë nga Drejtoria e Arsimit, e cila ka shpenzuar plotë 480 euro, faturë kjo e cila figuron në shpenzimet e muajit qershor 2023 dhe është e ndarë në dy pjesë dhe bëhet e ditur se 240 euro janë shpenzuar nga arsimi parafillor dhe 240 të tjera nga arsimi fillor.

Pas kësaj drejtorie,me 346.42 euro shpenzime për telefoni mobile për muajin qershor, renditet Drejtoria e Shërbimeve Publike në Suharekë.

Ndërsa gjatë periudhës së njejtë kohore, Zyre e Kryetarit të Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka shpenzuar 200 euro për telefoni mobile.

Njesia Shpenzimet e Telefonisë Mobile, qershor 2023
Zyra e Kryetarit 200.00 euro
Inspekcioni210.00 euro
Buxheti40.00 euro
Shërbimet Publike 346.42 euro
Bujqësia 280.00 euro
Planifikimi, Urbanizmi, Inspekcioni240.00 euro
Administrata17.95 euro
Administrata90.00 euro
Arsimi Parafillor240.00 euro
Arsimi Fillor240.00 euro
Shërbimet Sociale 22.36 euro
TOTALI:1,926.73 euro
M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë