Peqan: Ia vjedhin veturën në oborr

Peqan: Ia vjedhin veturën në oborr
Fisnik Sadiku

09.02.2020 / Suhareka

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur për një vjedhje në fshatin Peqan.

Sipas raportit thuhet se të shtunën rreth orës 22:30 ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se persona të pa njohur i kanë vjedhur veturën e vëllait të tij.

Sipas raportuesit vetuea ishte e parkuar në oborr. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. 

LEXO EDHE:  Shqetësuese, për vetëm pesë ditë, ndodhën mbi 400 aksidente trafiku në Kosovë

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit