Nuk respektoi vendimin e IKSHPK-së, arrestohet qytetari nga Suhareka

Të dielën një qytetarë nga Suhareka është dërguar në Stacionin Policorë në Suharekë.

Sipas burimeve të SuharekaOnline bëhet e ditur se personi në fjalë nuk ka respektuar vendimin e IKSHPK-së andaj edhe është dërguar në polici.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.