Një femër kanos një mashkull në fshatin Mushtisht

Një femër kanos një mashkull në fshatin Mushtisht
Çlirim Gashi

17.05.2021 / Suhareka

Dje në Stacionin Policor në Suharekë është raportuar për një rast të kanosojes.

Sipas informacioneve të SuharekaOnline një mashkull ka njoftuar se është kanosur nga e dyshuara femër.

SuharekaOnline mëson se rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 11:30 në fshatin Mushtisht të Komunës së Suharekës.

E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

RAPORTO