Bizneset Vende Pune Ofertat

Ndahen afër 70 mijë euro për ndërtimin e disa rrugëve lokale në Duhël e Nëpërbisht

Ndahen afër 70 mijë euro për ndërtimin e disa rrugëve lokale në Duhël e Nëpërbisht

09.08.2023 Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Komuna e Suharekës ka njoftuar për kontrta për ndërtimin e disa rrugëve lokale.

Sipas njoftimit të komunës bëhet e ditur se janë ndarë 66,692.75 euro për ndërtimin e rrugëve lokale në fshatin Duhël dhe Nëpërbisht, raporton SuharekaOnline.

Komuna e Suharekës ka njoftuar se do të ndërtohen rrugët lokale si: “Shote Galica”-segment, “Sherfit Qatani”-segment, “Vëllezërit Qatani”-faza e dytë, “Vëllezërit Qatani”-segment, “Hivzi Sylejmani” në Duhël.

Në njoftim tutje bëhet e ditur se për ndërtimin e këtyre rrugëve janë ndarë 23,317.42 euro.

Përveç ndërtimit të këtyre rrugëve, Komuna e Suharekës ka njoftuar se do të ndërtohen edhe rrugët lokale si: “Bajram Sh. Kryeziu”, ” Mal Hajdari”, “Xhemajli Bytyqi”, “Isa Shala”
-Faza e dytë “Isa Shala”, “Haxhi Zyberi”, “Muhamet Qamili” në Nëpërbisht.

Ndërsa, pëtr ndërtimin e këtyre rrugëve lokale Komuna e Suharekës ka ndarë 43,375.33 euro.

SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende97 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë