Suhareka

Moti sot në Suharekë, kështu priten të jenë temperaturat

Sot vende-vende do të ketë reshje lokale shiu.

Sa i përket temperaturave, ato mbesin pothuajse të ngjashme me ditën e djeshme, me rënie të lehta, minimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 4-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes dhe jugperëndimit me shpejtësi 1-11m/s.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.