Lëndohet aksidentalisht një punëtor i një fabrike në Suharekë

Të shtunën në Suharekë aksidentalisht është lënduar një punëtor i një fabrike.

Në bazë të informcaioneve që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se dje rreth orës 13:50 në Suharekë është lënduar aksidentalisht një punëtor i një fabrike deri sa ishte në orar të punës.

Tutje bëhet e ditur se personi në fjalë nga pakujdesia ishte duke ecur mbrapa dhe ka rrëshqitur ku edhe ka rënë në një hendek në lartësi rreth një metër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore ku edhe është dërguar në QKMF-në e Suharekës për të marrë trajtimin mjekësor, prej ku edhe është dërguar në Spital.

RAPORTO