Kujdestari i klasës sulmon fizikisht dy nxënëse në Mushtisht

Kujdestari i klasës sulmon fizikisht dy nxënëse në Mushtisht
Eurolinda Zenelaj

23.04.2021 / Suhareka

Të enjten është arrestuar një mësues në Mushtisht, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dy nxënëse.

Lajmin për SuharekaOnline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, togeri Shaban Osmanollaj, i cili ka thënë se dje rreth orës 08:30 kujdestari i një klase në Shkollën Fillore të Mesme të Ulët ”Edit Durham” në Mushtisht ka sulmuar fizikisht dy nxënëset e tij.

Osmanollaj ka thënë se dy nxënëset kanë pranuar tretman mjekësor, por që nuk kanë pasur lëndime të mëdha.

Poashtu, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, togeri Shaban Osmanollaj ka bërë të ditur se me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit