Bizneset Vende Pune Ofertat

KAWA Group nuk ‘ndalet’, tani me fondacion humanitar!

KAWA Group nuk ‘ndalet’, tani me fondacion humanitar!

19.11.2018 Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Themeluesi dhe drejtori i kompanisë, Valon Vataj, i mirëpriti të gjithë me një fjalim, ku për herë të parë foli edhe për dështimet para një audience të tillë.

Në fjalimin e tij kishte përgatitur që të befasonte audiencën. Aty u prezantuar dy projekte të reja, që janë të përmasave gjigante.

Në bashkëpunim me organizata tjera, drejtori i kësaj kompanie Valon Vataj ka themeluar fondacionin humanitar.

Fondacioni i themeluar më 18 nëntor, në 9-vjetorin e themelimit të “KAWA Group”, ku vetë Valon Vataj ka premtuar se me këtë fondacion do të përfitojnë të gjithë.

“Fondet e fondacionit do të vijnë nga një përqindje e fitimit të secilës kompani degë të ‘KAWA Group’. Vetëm vitin e ardhshëm ne planifikojmë të organizojmë disa aksione, ku përfshihet edhe renovimi i çerdhes së qytetit të Suharekës, e cila ka nevojë shumë për një dorë punë”, ka thënë Vataj.

Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende88 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë