I gjenden armë dhe fishekë, arrestohet një person në Dubravë

I gjenden armë dhe fishekë, arrestohet një person në Dubravë
Eurolinda Zenelaj

22.04.2021 / Suhareka

Policia e Kosovës në Suharekë gjatë ditës së mërkurë ka arrestuar një person të dyshuar për armëmbajtje pa leje.

Policia e Kosovës në Suharekë dje rreth orës 09:30 ka arrestuar një person në fshatin Dubravë të Suharekës, pasi që i njëjti ka mbajtur armë pa leje.

Në bazë të informacioneve që ka SuharekaOnline është bërë e ditur se të dyshuarit policia i ka gjetur dhe sekuestruar një pushkë M-48, tre fishek të kalibrit 7.9mm.

Poashtu është bërë e ditur se me urdhër të prokurorit kujdestar, pas intervistimit, i dyshuari është liruar në procedure të rregullt.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit