Bizneset Vende Pune Ofertat

I dyshuar për 12 vepra penale, arrestohet në Suharekë 24 vjeçari Q.Q

I dyshuar për 12 vepra penale, arrestohet në Suharekë 24 vjeçari Q.Q

05.09.2023 Suharekë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Policia e Kosovës në mbrëmjen e së hënës ka arrestuar një person të dyshuar për 12 vepra penale.

Sipas Policisës së Kosovës, i dyshuari Q.Q, 24 vjeçar dyshohet se ka kryer 12 vepra penale, prej tyre 11 “vjedhje e rëndë” dhe një “lendim i lehtë trupor”, raporton SuharekaOnline.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Arrestohet personi i kërkuar, dërgohet në vuajtje të dënimit

Me datë 04 .09. 2023, ne oret e mbremjes njësiti policor per realizimin e Urdheresave të Stacionit Policor Prizren – veri bazuar në informacionet e mbledhura përmes rrugëve operative , kanë lokalizuar dhe kane arrestuar te dyshuarin Q. Q ( 24 vjeçar) .
I njejti eshte arrestuar ne Rr.” Reshtani “ ne Suhareke dhe eshte i dyshuar per 12 vepra penale prej te cilave 11 “ Vjedhje e Rende “ dhe nje “ Lendim i lehte Trupor”
Kunder te dyshuarit Q.Q. jane leshuar dymbedhjete (12) Urdheresa aktive nga Gjykata Themelore kompetente , prej te cilave nente Urdheresa per shqiptim te denimit me burgim dhe tri urdheresa per dergim ne seance gjyqesore.
Pas arrestimit të personit të kërkuar, nga njësitet përkatëse policore i njëjti është dërguar në Qendrën e Paraburgimit ne Prishtine , ne vuajtje te dënimit me burg ne kohëzgjatje prej pese vite e nje muaj.

Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende97 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë