Gjinoc: Policia arreston të dyshuarin i cili ishte në kërkim

Policia ka njoftuar se gjatë ditës së hëne ka arrestuar një person të cilin po e kërkonin.

Bëhet fjalë për një person të dyshuar nga fshati Gjinoc i Suharekës, ku policia ka njoftuar se gjatë ditës së hënë ka arrestuar të dyshuarin i cili ishte në kërkim, njofton SuharekaOnline.

Në raportin policor thuhet se në bazë të urdhëresë së Gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.