Duhël: Një i arrestuar për posedim të substancave narkotike

Policia e Kosovës bën të ditur se të dielën rreth orës 22:00 në fshatin Duhël ka arrestuar një person për posedim të substancave narkotike.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi qe gjate kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës se dyshuar narkotike e llojit Marihuanë” thuhet në raportin e policisë.

Me vendim te prokurorit pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.