Bizneset Vende Pune Ofertat

DKA-Suharekë hap konkurs për tri vende të lira pune për pozitat: Teknik/ndihmës dhe kuzhinier/e

DKA-Suharekë hap konkurs për tri vende të lira pune për pozitat: Teknik/ndihmës dhe kuzhinier/e

26.07.2023 Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Komuna e Suharekës ka hapur konkurs pune për tri vende të lira pune.

Komuna e Suharekës njofton se në kuadër të Drejtorisë Komunale të Arsimit, ka hapur konkurs pune për tri vende të lira pune për këto pozita: Kuzhinier/e për në IP “Fluturat” paralelja në Duhël, Punëtor Teknik/e ndihmës/e në SHFMU “Drita” në Gelancë dhe Punëtor Teknik/e ndihmës/e në SHFMU “Drita” në IAAP “Avdyl Ramaj” në Shirokë, raporton SuharekaOnline.

Në njoftim thuhet se kandidatët e interesuar për këto pozita mund të aplikojnë prej datës 27.08.2023 deri në 03.09.2023.

Sipas njoftimit të komunës, për pozitën kuzhinier/e për IP “Fluturat” paralelja në Duhël kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të dorëzojnë këtë dokumentacion:

 1. Formulari i aplikimit (kërkesa) të cilën e plotëson kandidati
 2. Diploma e shkollës së mesme (fotokopje)
 3. Ekstrakti i lindjes
 4. Letërnjoftimi (fotokopje)
 5. Dëshmi të përvojës së punës (nëse ka)
 6. Certifikatën nga gjykata që ndaj tij/asaj nuk zbatohen hetimet

Poashtu, për pozitën teknik/ndihmës në IAAP “Avdyl Ramaj” në Shirokë dhe SHFMU “Drita” në Gelancë kërkohet dokumentacioi i njëjtë:

 1. Formulari i aplikimit (kërkesa) të cilën e plotëson kandidati
 2. Diploma e shkollës së mesme (fotokopje)
 3. Ekstrakti i lindjes
 4. Letërnjoftimi (fotokopje)
 5. Dëshmi të përvojës së punës (nëse ka)
 6. Certifikatën nga gjykata që ndaj tij/asaj nuk zbatohen hetimet
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende97 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë