Djali rrah babanë në Suharekë, arrestohet nga policia

Policia në Suharekë e ka arrestuar një person.

I njëjti dyshohet se ka shkaktuar dhunë fizike dhe psiqike ndaj babait të tij.

Viktima ka marrë trajtim mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shkaktuar dhunë psiqike dhe fizike ndaj babait të tij mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor , pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet në mbajtje . Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

RAPORTO