Arrestohet i dyshuari pasi sulmoi një femër në Suharekë

Policia e Kosovës ka njoftuar se të dielën në Komunën e Suharekës në stacionin policorë është raportuar nga një femër se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull.

Në njoftimin e Policisë thuhet se viktima femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull.

Bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Policia bënë të ditur se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.