Aksidentohet një polic me motoçikletë në autostradë segmentin Malishevë-Suharekë, dërgohet në QKUK

Aksidentohet një polic me motoçikletë në autostradë segmentin Malishevë-Suharekë, dërgohet në QKUK
Taulant Krasniqi

16.07.2021 / Suhareka

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës është aksidentuar në autostradën “Ibrahim Rugova”, saktësisht në segmentin Malishevë-Suharekë.

IndeksOnline mëson se i njëjti, i cili ishtë në lëvizje me motoçikletë, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

I aksidentuari është dërguar për trajtim shëndetësor nga Prizreni në QKUK.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit