Aksident trafiku në hyrje të Suharekës, lëndohet një femër

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në hyrje të Suharekës ku janë përfshirë tri vetura.

Një tjetër aksident ka ndodhur sot rreth orës 09:15 në hyrje të Suharekës, ku janë përfshirë tri vetura, si pasojë e aksidentit lendime të lehta trupore ka marrë një femër, njofton SuharekaOnline.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë relevante të Policisë së Kosovës, Zjarrfikësit dhe Ndihma e Shpejtë.

I kontaktuar nga SuharekaOnline drejtori i QKMF-së në Suharekë, Dr. Arbër Zenelaj, njofton se si pasojë e aksidentit është lenduar një femër, e cila është jashtë rrezikut për jetë.

Foto e dërguar nga lexues të SuharekaOnline

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.