Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova” në aksin rrugor Suharekë-Vërmicë, një i lënduar

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova” në aksin rrugor Suharekë-Vërmicë, një i lënduar
Çlirim Gashi

15.07.2021 / Suhareka

Sot, rreth orës 15:25 në autostradën “Ibrahim Rugova” në aksin Suharekë-Vermicë ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave.

Si pasojë një person ka marr lëndime trupore.

Zyra për informim e Policisë së Kosovës ka bërë të ditur se njësitë e emergjencës i kanë dhënë ndihmën e parë dhe e kanë marrë me emergjencë personin e lënduar dhe se njësitet policore në vendin e ngjarjes i kanë ndërmarrë të gjitha veprimet e duhura policore që ndërlidhen me aksidentin.

LEXO EDHE:  Shqetësuese, për vetëm pesë ditë, ndodhën mbi 400 aksidente trafiku në Kosovë

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë

Të fundit