6 raste pozitive me COVID-19 në Suharekë, prin Samadrexha me 3 raste

6 raste pozitive me COVID-19 në Suharekë, prin Samadrexha me 3 raste
Eurolinda Zenelaj

10.01.2021 / Suhareka

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 253 raste të reja me COVID-19.

IKSHPK-ja ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit në Komunën e Suharekës janë identifikuar 6 raste të reja me COVID-19.

Vendbanimet e rasteve të sotme janë: Greikoc (1), Mushtisht (1), Samadrexhë (3) dhe Suharekë (1).

Ndërsa, numri total i rasteve pozitive deri më tani në vendin tonë ka arritur në 53.776 raste.

LEXO EDHE:  3 raste aktive me COVID-19 në Suharekë, 689 në tërë Kosovën

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë

Të fundit