4 persona të lënduar nga një aksident trafiku në hyrje të fshatit Mushtisht

Para pak minutash një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të fshatit Mushtisht të Suharekës.

Sipas burimeve të SuharekaOnline në aksident janë përfshirë dy vetura, njëra me targa vendore dhe njëra me të huaja.

Fatmirësisht dëmet janë vetëm materiale dhe nuk ka viktima në njerëz. Si pasojë e aksidentit katër persona kanë marrë lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes ndodhen Policia e Kosovës dhe njësiti i ndihmës së shpejtë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.