10 rastet e sotme me Covid-19 janë nga Suhareka dhe këto 5 fshatra

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka njoftuar se janë kryer 1,816 testime për Covid-19 prej të cilave 807 kanë rezultuar pozitive.

IKSHPK-ja njofton se në Komunën e Suharekës janë identifikuar 10 raste të reja me Coronavirus, shkruan SuharekaOnline.

Venbanimet e rasteve të sotme janë: Greikoc (2), Mushtisht (3), Semetisht (1), Shirokë (1), Studençan (1) dhe Suharekë (2)

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.