Zyrtare: Valdet Rama nënshkruan me klubin gjerman

Ditën e sotme u njoftua se Valdet Rama kishte shkëputur bashkëpunimin me skuadrën e Kukësi, nuk vonoi shumë dhe mesfushori firmosi me klubin e ri.

Sv Meppen është klubi ku Rama do të vazhdojë karrierën e tij futbollistike në Bundesliga 3.

Njoftimin për arritjen e kësaj marrëveshje e bëri klubi gjerman me anë të një postimi në faqen e saj zyrtare.

Në postim ata shkruanin se 31 vjeçari ishte një ëndërr e trajnerit të klubit.

RAPORTO