ZYRTARE: Tamas Bruce është përforcimi i radhës i Golden Eagle Yllit

ZYRTARE: Tamas Bruce është përforcimi i radhës i Golden Eagle Yllit
Taulant Krasniqi

17.07.2021 / Sport

Klubi basketbollistik nga Suhareka, Golden Eagle Ylli nuk ka të ndalur në afatin kalimtar të verës.

Kjo në mënyrë që të përgatitet sa më mirë për edicionin e ardhshëm 2021/22.

Drejtuesit e klubit suharekas së fundmi kanë arritur marrëveshje me basketbollistin amerikan Tamas Bruce.

Përforcimi i radhë i KB Yllit, Bruce është i gjatë 2020 cm, dhe se së fundmi ishte pjesë e klubit JS Manazeh në Superligën e Tunizisë.

Ndërsa në sezonin e kaluar 2019/20, i njëjti ishte pjesë e Lipjanit, ku edhe kishte një performancë të mirë.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit