[ZYRTARE] Golden Eagle Ylli transferon Leon Nezirin

[ZYRTARE] Golden Eagle Ylli transferon Leon Nezirin
Çlirim Gashi

19.07.2021 / Sport

Tashmë pas përfundimit të Superligës së Kosovës në basketboll, klubet veçse fillojnë transferimin apo shitjen e lojtarëve.

Si çdo klub tjetër edhe klubi basketbollistik nga Suhareka ka filluar me transferimin dhe shitjen e lojtarëve.

Golden Eagle përmes një njoftimi në rrjetin social “Facebook” ka bërë të ditur se ka transferuar basketbollistin, Leon Neziri.

“Leon Neziri lojtari më i ri i Golden Eagle Ylli”, ka shkruar klubi suharekas në “Facebook”.

Kujtojmë se Golden Eagle Ylli për sezonin 2020/21 është shpallur kampion i Superligës së Kosovës si dhe kampion i Ligës Unike.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë

Të fundit

1

7 orë më parë / Sport

FBK: Më 1 gusht fillon afati kalimtar