07.04.2019, 18:02

Ylli pëson humbje në ndeshjen ndaj Prishtinës

Ndeshje me rivalitet të madh është zhvilluar mes liderit të Kampionatit të Kosovës, Z Mobile Prishtinës dhe Golden Eagle Yllit nga Suhareka, ku fituan kryeqytetasit me rezultat 90 – 77.

Suharekasit ishin mysafir në Prishtinë tek skuadra Z Mobile Prishtina, ndërsa janë mposhtur me rezultat 90 – 77.

Vendasit gjatë gjithë takimit ishin më të mirë se skuadra e Suharekës, duke përfunduar çerekun e parë me rezultat 53 – 29.

Kujtojmë se Klubi i Suharekës, KB Golden Eagle Ylli, pas 26 xhirove, ndodhet në pozitën e dytë me 16 fitore, dhe 8 humbje.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

LEXO EDHE:  Manchester City 'shkatërron' Bournemouth, ngjitët në vendin e dytë
/SuharekaOnline/