[VIDEO] FFK me super promo për kualifikimet e EURO 2020

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar promon për kualifikuesit e EURO 2020. 

Kosova në kualifikimet e EURO 2020 ndodhet nnë grupin A, përcjellë GazetaOlle.

Cilin nga kryetarët e degëve të partive në Suharekë do ta votoni në zgjedhjet e 14 shkurtit?

Dardanët do të përballen me Anglinë, Republikë Çeke, Bullgarinë dhe me Malin e Zi, transmeton futbolli ksoovar.

Kështu FFK në faqen e tyre zyrtare në YouTube ka publikuar videon e saj përpara kualifikimeve EURO 2020.

RAPORTO