Vazhdon kriza e FC Ballkanit, nuk arrinë të shënoj asnjë gol kundër Ferizajit

  • 19.03.2023
Vazhdon kriza e FC  Ballkanit, nuk arrinë të shënoj asnjë gol kundër Ferizajit

Skuadra e Ballkanit është futur në një kriz të madhe rezultatesh.

Kampioni në fuqi i Kosovës, është ndalur në udhëtim te Ferizaji, me barazim 0-0.


Skuadra e Ilir Dajës, nuk di për fitore që nga 23 shkurti kur mposhti Trepçën ’89, gjë që i ka kushtuar me humbje të vendit të parë në tabelë.

Që nga ajo kohë, Ballkani ka katër barazime dhe një humbje në Superligë si dhe një humbje në Kupën e Kosovës.

Në anën tjetë Ferizaji pas dy fitoreve radhazi, ka marrë një barazim të madh sot, ku shpeson për të qëndruar në Superligë edhe për një sezon./IndeksOnline/

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë