UEFA cakton gjyqtarët për ndeshjen e kthimit mes Klaksvik dhe FC Ballkanit

  • 08.08.2022
UEFA cakton gjyqtarët për ndeshjen e kthimit mes Klaksvik dhe FC Ballkanit

Skuadra e Ilir Dajës do të ndeshet me Klaksvikun në kuadër të rundit të tretë eliminator në këtë kompeticion.

Ndeshja e parë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë i takoi suharekasve me rezultat të ngushtë, 3:2.


Kurse, ndeshja e kthimit në Torshavn luhet të enjten.


UEFA tashmë ka deleguar edhe gjyqtarët për këtë ndeshje.

Gjyqtari nga Gjeorgjia, Goga Kikacheishvili do ta ndajë drejtësinë në këtë ndeshje.

Davit Gabisonia dhe David David Chigogidze do të jenë ndihmësit e tij, teksa Irakli Kvirikashvili do të jetë gjyqtar i katërt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë