Bizneset Vende Pune Ofertat

Trepça-Ylli mund të mos luhet për shkak të mungesës së energjisë elektrike

Trepça-Ylli mund të mos luhet për shkak të mungesës së energjisë elektrike

26.01.2019 Sport

Për shkak të problemeve me energji elektrike në Mitrovicë, ndeshja e Superligës së Basketbollit, mes Trepçës dhe Golden Eagle Yllit, e cila pritej të zhvillohej nesër, mund të shtyhet për një datë tjetër.

Kjo ndeshje mes dy klubeve të Superligës së Basketbollit ishte planifikuar të zhvillohej nesër në orën 17:00, në palestrën sportive në Mitrovicë, “Minatori”.Mirëpo, klubi mitrovicas ka njoftuar se për shkak të problemeve me energji elektrike, të cilat kanë filluar qysh dje në orën 19:00, zhvillimi i kësaj ndeshje është në rrezik.

“Për shkak te problemeve me energji elektrike ne qytetin e Mitrovicës, ku dje nga ora 19:00 dhe deri ne këto momente ende nuk ka rrymë ne palestrën “Minatori”, rrezikohet zhvillimi i ndeshjes KB Trepça vs Ylli e cila do të zhvillohet nesër nga ora 17:00?. Edhe ne jemi Mitrovicë?”, njoftoi Trepça përmes llogarisë në Facebook.

Ndeshja mes këtyre dy klubeve është e vlefshme për javën e 16-të në kuadër të këtij sezoni të Superligës së Basketbollit të Kosovës.

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
Print House Reklama/Shtyp Rr. Bajram Curri - Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë