Tre sulmues të Arsenalit mund të largohen në janar

Me afrimin e shpejtë të afatit kalimtar të janarit, këtu janë tre lojtarë që Arsenali mund të lirojë në janar.

Tre sulmues të Arsenalit mund të largohen në janar

Mikel Arteta po e kthen dalëngadalë Arsenalin në një forcë për t’u llogaritur dhe pas një afati kalimtar të suksesshëm veror, ka ndërtuar një skuadër që është gati të konkurrojë në një përpjekje për t’u rikthyer në Evropë.

Por me ardhjen e lojtarëve të rinj, lojtarët e vjetër do të duhet të lëvizin për të mbajtur jo vetëm të gjithë të lumtur, por për të rikuperuar tarifat e transferimit dhe për të balancuar rezervat.


Tek londinezët, tre sulmues mund të largohen në afatin e janarit, dy prej të cilëve në mënyrë të përhershme gjersa njëri huazim.

Arsenali pritet të humbasë dy sulmuesit në vitin 2022, raporton ‘football.london’, me Eddie Nketiah dhe Alexandre Lacazette që shkojnë drejt largimeve.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë