Bizneset Vende Pune Ofertat

Bayern Munich ofertë yllit që shkëlqeu në Kupën e Botës

Bayern Munich ofertë yllit që shkëlqeu në Kupën e Botës

22.12.2018 Sport

Bayern Munich ka shikuar marrëveshjet e tyre, dhe ata vendosën që të nënshkruajn me mbrojtësin më të mirë të Stuttgart, Benjamin Pavard.

Benjamin Pavard, paraqitjet më të mira i bëri në Kupën e Botës në Rusi, ku edhe vet kombëtarja e tij u shpall kampione, Gjigantët Bavarez janë rrugës që të nënshkruajnë me Benjamin Pavard.

Duke u bazuar në disa raporte të ESPN, thuhet se Bayern Munich kanë një marrëveshje me yllin e stuttgart, Benjamin Pavard, nëse bavarezët dëshirojnë ta transferojnë Pavard në skuadrën e tyre, klauzola e Pavard është rreth 35 milionë euro.

Por, Bayern Munich ka shfaqur disa interesa të tyre se nëqoftëse, Pavard do të transferohet në Janar, Bavarezët do të paguajnë edhe më shumë. 22 vjeçari është një lojtar shumë i talentuar dhe prespektivë, po ashtu ai u transferua në Stuttgart në vitin 2016 nga Lille.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Print House Reklama/Shtyp Rr. Bajram Curri - Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Lami Palace Gastronomi Rr. Brigada 123, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë