Transferimet që mund të ndodhin falas në 2019

23.11.2018

Shumë futbollistë janë në përfundim të kontratës me klubet e tyre dhe në verën e ardhshme ka mundësi që të transferohen falas. Disa yje futbollistë të cilët janë në përfundim të kontratës me klubet e tyre janë: 1.Toby Alderweireld | DF | Tottenham, 2.Alphonse Areola | GK | PSG, 3.Mario Balotelli | FW | Nice, […]

Transferimet që mund të ndodhin falas në 2019 Foto: Ilustrim

Shumë futbollistë janë në përfundim të kontratës me klubet e tyre dhe në verën e ardhshme ka mundësi që të transferohen falas.

Disa yje futbollistë të cilët janë në përfundim të kontratës me klubet e tyre janë: 1.Toby Alderweireld | DF | Tottenham, 2.Alphonse Areola | GK | PSG, 3.Mario Balotelli | FW | Nice, 4.Gary Cahill | DF | Chelsea, 5.Matteo Darmian | DF | Manchester United, 6.David de Gea | GK | Manchester United, 7.Mousa Dembele | MF | Tottenham, 8.Munir El Haddadi | FW | Barcelona, 9.Cesc Fabregas | MF | Chelsea, 10.Olivier Giroud | FW | Chelsea, 11.Diego Godin | DF | Atletico Madrid, 12.Ander Herrera | MF | Manchester United, 13.Hector Herrera | MF | Porto, 14.Phil Jones | DF | Manchester United, 15.Filipe Luis | DF | Atletico Madrid, 16.David Luiz | DF | Chelsea, 17.Eliaquim Mangala | DF | Manchester City, 18.Anthony Martial | FW | Manchester United, 19.Juan Mata | MF | Manchester United.