Trajnerit të Golden Eagle Yllit i vdes nëna, klubi i shpreh ngushëllime Becigaricit dhe familjes së tij

  • 30.08.2022
Trajnerit të Golden Eagle Yllit i vdes nëna, klubi i shpreh ngushëllime Becigaricit dhe familjes së tij

Klubi basketbollistik nga Suhareka, Golden Eagle Ylli përmes një njoftimi, ka bërë të ditur se kanë marrë lajmin e hidhur se kryetrajnerit Adis Becigaric i ka vdekur nëna.

KB Ylli ka shprehur ngushëllime trajnerit Becigaric dhe familjes së tij për vdekjen e nënës.

“Sot morëm lajmin e hidhur se Nëna e kryetrajnerit tonë Adis Beciragic ka ndërruar jetë. Shprehim ngushëllime trajnerit dhe familjes së tij”, thuhet në postimin e klubit suharekas.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë