Të shtunën ndeshje interesante në Suharekë, FC Ballkani – FC Besa

Në këtë fundjavë zhvillohen ndeshjet e radhës në Superligën të xhiros së 28-të.

Në këtë xhiro pritet të ketë ndeshje tejet interesante.

Vëmendja pritet të jetë në ndeshjën Ballkani – Besa, ku suharekasit ndodhen në pozitën e dytë me 55 pikë dhe Besa në pozitën e fundit me 10 pikë.

Ndeshja Ballkani – Besa pritet të zhvillohet të shtunën më 10 prill në stadiumin e qytetit në Suharekë.

RAPORTO