Të shtunën ndeshje interesante në Suharekë, Ballkani – Ulpiana

  • 09.09.2021
Të shtunën ndeshje interesante në Suharekë, Ballkani – Ulpiana

Tashmë kanë përfunduar dy xhirot e para të Superligës së Kosovës në futboll, ndërsa në fundjavë zhvillohet xhiro e tretë në kuadër të këtij kompeticioni.

Xhiro e tretë do të hapet me tri ndeshje tejet interesante, ku ndeshje e zjarrtë pritet të jetë edhe ajo ndërmjet Ballkanit dhe Ulpianës.

Të shtunën Ballkani e pret Ulpianën në stadiumin e qytetit në Suharekë.


Ndeshja është paraparë të zhvillohet më 11 shtator me fillim prej orës 16:00.

Po ashtu, në këtë xhiro do të zhvillohen edhe ndeshjet si: Malisheva – Drita, Drenica – Prishtina, Gjilani – Dukagjini dhe Llapi – Feronikeli.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë