Të shtunën FC Ballkani kundër KF Ferizajit

Të shtunën, klubi i qytetit, FC Ballkani përballet me KF Ferizajin, ku do të zhvillohet ndeshja në kuadër të Ipko Superliga e Kosovës.

Ndeshja futbollistike do të zhvillohet të shtunën më 27 prill 2019, në mes FC Ballkani dhe KF Ferizajit, e cila zhvillohet në ora 15:30, tek stadiumi i qytetit në Suharekë.

Kjo ndeshje do të jetë ndeshje e organizuar në kuadër të Ipko Superliga e Kosovës të javës 29-të.

Çmimi i biletave është 2 Euro për person, kurse biletat për femra dhe nxënës janë falas.

Data: Të shtunën 27.04.2019,
Ora: 15:30,
Ekipet: FC Ballkani vs. KF Ferizaji,
Vendi: Stadiumi i qytetit,
Qyteti: Suharekë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.