Të mërkurën finalja e Kupës së Kosovës në futsall

Të mërkurën finalja e Kupës së Kosovës në futsall
Çlirim Gashi

12.04.2021 / Sport

Të mërkurën më 14 prill në orën 17:00, në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Kosovës në futsall.

Për trofeun e kësaj gare do të përballen Liqeni nga Drenasi dhe Liburni nga Gjakova.

Për shkak të gjendjes me pandeminë edhe kjo ndeshje do të luhat pa praninë e shikuesve.

RAPORTO