Të enjten KB Ylli ndaj KB Lipjanit

Të Enjten më 11 prill, klubi i Suharekës, KB Golden Eagle Ylli do të përballet me KB Lipjanin në qytetin e Suharekës.

Ndeshja basketbollistike do të zhvillohet në ditën e enjte më 11 prill 2019, në ora 19:00, tek palestra sportive “13 Qershori” në Suharekë.

Kjo ndeshje e radhës na siguron pozitën e dytë në tabelë e cila zhvillohet ditën e enjte ora 19:00 kundër KB Lipjanit.

Kujtojmë se në rast se fitojmë sigurojmë pozitën e dytë e cila na dërgon në play-off me qiftin Rahoveci me poziten e 6 e cila ende nuk është definuar cili ekip do të jetë.

Kujtojmë se Klubi i Suharekës, KB Golden Eagle Ylli, pas 26 xhirove, ndodhet në pozitën e dytë me 16 fitore, dhe 8 humbje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.