Të dielën KB Golden Eagle Ylli ndaj KB Z Mobile Prishtina

Të dielën më 7 prill, klubi i Suharekës, KB Golden Eagle Ylli do të përballet me KB Z Mobile Prishtina në qytetin e Prishtinës.

Ndeshja basketbollistike do të zhvillohet në ditën e dielë më 7 prill 2019, në ora 17:00, tek Pallati i rinisë dhe sporteve në Prishtinë.

Data: Të Dielën 7.04.2019
Ora: 17:00
Ekipet: KB Golden Eagle Ylli vs. KB Z Mobile Prishtina
Vendi: Pallati i rinisë dhe sporteve
Qyteti: Prishtinë.

Kujtojmë se Klubi i Suharekës, KB Golden Eagle Ylli, pas 25 xhirove në Superligën e Kosovës në Basketboll, ndodhet në pozitën e dytë me 18 fitore, dhe 7 humbje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.