Pas fitores ndaj Dritës, Ballkani lider i vetëm i Superligës

Pas fitores ndaj Dritës, Ballkani lider i vetëm i Superligës
Çlirim Gashi

04.03.2020 / Sport

Kanë përfunduar tre takimet e sotme në Superligë, të filluara nga ora 13:00.

Ballkani ka fituar derbin ndaj Dritës, me rezultatin 2:0.

Kurse, në dy takimet tjera, Gjilani dhe Llapi fituan me rezultatin 2:1 ndaj Feronikelit e Trepçës 89.

Ballkani me fitore, tashmë numëron 44 pikë, tre më shumë se Gjilani, dhe katër më shumë se Drita.

Më poshtë tabela:

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit