Suharekë, mbahet turneu përkujtimor i volejbollit për të nderuar të rënët për lirinë e vendit

29.03.2021 / Sport

Suharekë, mbahet turneu përkujtimor i volejbollit për të nderuar të rënët për lirinë e vendit
Foto: Ilustrim

Gjatë ditës së hënë në Suharekë është mbajtur turneu përkujtimor i volejbollit “Murat Suka dhe Herolinda Berisha”, i cili nderon të rënët për lirinë e vendit.

Kryetari i Komunsës së Suharekës, Blai Muharremaj përmes një postimi në facebook ka njoftuar se sot është mbajtur turneu përkujtimor i volejbollit “Murat Suka dhe Herolinda Berisha”, i cili nderon të rënët për lirinë e vendit, raporton SuharekaOnline.

Tutje Muharremaj ka bërë të ditur se aktivitete të tjera si këto e nderojnë të kaluarën tonë, dhe atyre që kanë kontribuar për sportin.


Njoftimi i plotë:

Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *