Suarez: Nuk jam i lumtur te Barcelona

Suarez ‘nuk është i lumtur’ në Barcelonë interesohen Chelsea & Napoli

Suarez: Nuk jam i lumtur te Barcelona

24-vjeçari shënoi dy herë në fillimin e tij të dytë të sezonit, ndërsa pala katalane përparoi në Copa del Rey por ai dëshiron që situata e tij të ndryshojë. Denis Suarez ka pranuar se ai nuk është i lumtur në Barcelonë në mes të mungesës së minutazhës këtë sezon.

Chelsea dhe Napoli janë lidhur me lëvizjet e janarit për 24-vjeçarin, kontrata e të cilit përfundon në vitin 2020 dhe ai ka bërë të qartë se gjendja e tij në Camp Nou duhet të ndryshojë së shpejti nëse do të qëndrojë.


“Trajneri tha se loja e Lenoesë ishte një provë për ata që nuk luajnë rregullisht, kështu që ne do të shohim të shtunën nëse kam kaluar”, tha Suarez.

“Unë punoj për të luajtur, nëse nuk luaj, do të shohim. Nuk jam i lumtur, sepse nuk luaj dhe është ajo që dua, të luaj”.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës