Spanjë – Kosovë, formacionet zyrtare

Spanjë – Kosovë,  formacionet zyrtare

Sonte me fillim prej orës 20:45 Kosova do të luajë përball Spanjës, në ndeshjen e dytë për kualifikimin në Kampionatin Botëror “Qatar 2022”.

Kur kanë mbetur më pak se një orë deri në fillimin e takimit dy trajnerët Luis Enrique dhe Bernard Challandes, i kanë publikuar 11-shet me të cilat do ta nisin takimin.

Këta janë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

RAPORTO