Sot Ylli pret Rahovecin në palestrën “13 Qershori”

03.02.2019

Sot, klubi i qytetit, K.B. Golden Eagle Ylli e pret Rahovecin në palestrën sportive “13 Qershori”, ku do të zhvillohet një ndeshje mes dy ekipeve, në kuadër të Superligës së Kosovës në Basketboll. Ndeshja e sotme do të zhvillohet sot, ku klubi K.B. Golden Eagle Ylli është vendas, e cila zhvillohet në ora 17:00, tek […]

Sot Ylli pret Rahovecin në palestrën “13 Qershori” Foto: Ilustrim

Sot, klubi i qytetit, K.B. Golden Eagle Ylli e pret Rahovecin në palestrën sportive “13 Qershori”, ku do të zhvillohet një ndeshje mes dy ekipeve, në kuadër të Superligës së Kosovës në Basketboll.

Ndeshja e sotme do të zhvillohet sot, ku klubi K.B. Golden Eagle Ylli është vendas, e cila zhvillohet në ora 17:00, tek palestra sportive “13 Qershori” në Suharekë.

Kjo ndeshje do të jetë ndeshja e xhiros së 17 të Superligës së Kosovës në Basketboll, njëherit ndeshja e parë si vendas për pjesën e dytë të kampionatit.

Biletat për ndeshjen e sotme mund ti gjeni tek: Kiosku “Flori” duke filluar nga ora 11:00, dhe tek palestra sportive nga ora 15:30.