Sot derbi në La Liga, Valencia – Barcelona, këto janë formacionet e mundshme

Foto: FC Bacelona (GettyImages)

Sot do të zhvillohet derbi në kuadër të La Ligas, ku do të përballet FC Barcelona ndaj Valencias.

Ndeshja pritet të fillojë nga ora 16:00 në stadiumin “Mestalla”.

Tashmë Barcelona ka bërë ndryshime edhe në shtabin teknikë me të vetmin synim, fitoren, megjithëse do ta kenë të vështirë përballjen ndaj “lakuriqëve”, raporton GazetaBlic.

Valencia që momentalisht pozicionohet e shtata në rendijten tabelare dhe ku për synim ka një vend në garat evropiane, do të mundohet që të shkaktojë befasi.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 16:00, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe formacionet e mundshme të të dyja skuadrave.