Sonte zhvillohet ndeshja e mbetur në Superligë, KB Peja – KB Golden Eagle Ylli

Dje është zhvilluar ndeshja e mbetur e xhiros së 20-të në Superligën e Kosovës në basketboll, Ponte Prizreni – Bashkimi.

Ndërsa sonte zhvillohet ndeshja e mbetur në mes të Pejës dhe Golden Eagle Yllit.

Ndeshja luhet sonte në palestrën Sportive “Karagaq” në Pejë me fillim prej orës 19:00.

Pejanët kanë 12 fitore dhe 8 humbje, ndërsa suharekasit kanë 13 fitore dhe 7 humbje.

RAPORTO