Sonte gjysmëfinalja në Champions League, Real Madrid – Chelsea

Sonte gjysmëfinalja në Champions League, Real Madrid – Chelsea
Çlirim Gashi

27.04.2021 / Sport

Sonte pas dy jave pushim sonte zhvillohet gjysmëfinalja e parë në Champions League.

Në këtë gjysmëfinale do të përballet Real Madrid ndaj Chelseat.

Qendra fizioterapeutike PHYSIO CURE CLINIC sjell eksperiencën gjermane në Suharekë

Për herë të parë në Komunën e Suharekës, të premtën më 14 maj në ora 14:00 hapet qendra fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e problemeve të aparatit lëvizës, PHYSIO CURE CLINIC...

Lexo më shumë

Ky takim është paraparë të zhvillohet sonte me fillim prej orës 21:00 në stadiumin “Alfredo Di Stefano”.

Sonte do të dhurohet spektakël në botën e futbollit pasi që Real Madridi ka arritur të kualifikohet tutje në gjysmëfinale duke e mposhtur Liverpoolin, ndërsa Chelsea ka arritur në kualifikim duke e mposhtur Porton.

Te klubi spanjoll priten të mungojnë këta lojtarë: Ramos, Valverde, Mendy dhe Lucas, kurse te Chelsea do të mungoj vetëm Kovacic.

RAPORTO